Košarkaši Crvene zvezde Meridianbet rutinski su savladali ekipu Studentskog centra u okviru 22.kola ABA Lige rezultatom 90:70. Ponovo je crveno bele do trijumfa vodio magični Fakundo Kampaco koji je za 28 minuta provedenih na parketu polupraznog Pionira, postigao 23 poena, ostvario 7 asistencija i 2 skoka. Time je Argentinac poneo i titulu MVP susreta sa ukupnim indeksnim poenima od +28.

Gosti iz Podgorice su uspeli samo u prvom poluvremenu da održe kakav-takav rezultatski priključak. Ipak od početka drugog dela igre, tim Duška Ivanovića potpuno je preuzeo kontrolu utakmice i nametnuo svoj ritam.

Highlights
KK Crvena zvezda | crvenazvezdabeograd.com

U poslednjoj četvrtini briljirao je Fakundo Kampaco. On je postigao šest vezanih poena za seriju od 10:0, čime je ekipa sa Malog Kalemegdana otišla na velikih +18 i time stavio tačku na ovu pobedu.

Pored Fakunda Kampaca zapaženu rolu u oba smera imao je Stefan Marković sa potignutih 11 poena.

Naredni meč crveno beli igraće u Pioniru 23.marta (19:00) protiv ekipe Baskonije u okviru 30.kola Evrolige a potom sledi duel proti Mornara u Baru (nedelja 26.mart od 17:00) u okviru regionalne lige.

Photo Gallery

Napred Zvezda !

Zvezdomanija | crvenazvezdabeograd.com

Crvena zvezda se trenutno nalazi na drugom mestu tabele ABA Lige sa učinkom od 18 pobeda i 3 poraza.

One thought on “Studentima ni gram nade | Crvena zvezda vs Studentski centar 90:70”