Fudbaleri Crvene zvezde juče su, po prvi put pod dirigentskom palicom Baraka Bahara, odigrali prvu pripremnu utakmicu u novoj sezoni. Protivnik crveno belima bila je ekipa reprezentacije Užica. Srpski aktuelni šampion slavio je rezultatom 3:1 (2:1) a strelci za beograđane bili su  Jovan Mijatović, Aleksandar Katai i Marko Gobeljić.

Ovo je bila prva provera fudbalera Crvene zvezde nakon okupljanja i odlaska na bazične pripreme nakon sedam dana. Trener Bahar dao je priliku svim igračima koje je poveo sa Zlatibora da izađu na teren, tako da su svoje prve minute u crveno belom, pored izraelskog stručnjaka, imali i golman Glazer, te Nedeljković, Stamenić, Ado i Šljivić. Kapitensku traku nosio je Aleksandar Dragović.

Stadion: “Sloboda”, Užice.

Strelci: N. Lazović u 32. minutu za Selekciju Užica, a Mijatović u 22, Katai u 42. i Gobeljić u 63. minutu za Crvenu zvezdu.

Selekcija Užica: Tasić, Milovanović, Radojević, Đ. Lazović, Krstović, Ivanić, Petrović, Rašković, N. Lazović, Ivanović, Đurić.

Igrali su još: Đoković, Vučićević, Bralušić, Lučić, Glišić, Toković, Marković, Lazić, Katić.

Crvena zvezda: Glazer, Vigo, Milunović, Dragović, Rodić, Stamenić, Kanga, Ivanić, Mitrović, Katai, Mijatović.

U drugom poluvremenu: Vasiljević, Nedeljković, Gobeljić, Mijailović, Nikolić, Srnić (od 70. Stanković), Ado, Šljivić, N. Mituljikić (od 70. J. Mituljikić), Lučić, Prucev.