Fudbaleri Crvene zvezde slavili su i u četvrtom kolu Superlige Srbije. Oni su na Marakani, pred negde oko 15.000 navijača, savladali ekipu subotičkog Spartaka rezultatom 3:0.

Ovo je bila jedanaesta pobeda u nizu i bez ijednog nerešenog rezultata, kada se uzmu u obzir i pripremne utakmice, trenera Baraka Bahara od kada je seo na klupu crveno belih uz impresivnu gol razliku od 38 datih i samo 4 primljena gola.

Ipak, nakon završetka meča sa Spartakom, izraelski stručnjak nije bio baš najzadovoljniji onim što su prikazali njegovi puleni, a posebno se to odnosi na drugo poluvreme:

Barak Bahar
Prvo poluvreme je bilo bolje nego drugo. Bili smo na korektnom nivou, u drugom smo želeli da to popravimo, ali nismo uspeli. Na kraju, došlo je do toga da utakmica bude slabijeg tempa i zbog toga moramo da popravimo neke stvari. Nije mi se svidelo drugo poluvreme, jer znam da možemo i moramo da budemo bolji. Pre svega, moramo da postižemo više golova, da bolje igramo presing, a ne da dozvolimo rivalu da kontroliše utakmicu više nego što treba.

Potrudili smo se da svih 90 minuta igramo visokim intenzitetom. Nije uvek lako igrati protiv ekipe koja je fokusirana isključivo na odbranu, međutim igrači su se trudili da to ne bude samo 45 minuta, već tokom čitave utakmice.

Razmišljamo o svim opcijama, imamo dovoljno vremena do Lige šampiona da se pripremimo. Bitno nam je da igrači budu zdravi i spremni.

Istakao bih još jednom atmosferu na Marakani koja je i ovoga puta bila sjajna, za čistu desetku. A čim se svi vrate sa godišnjih odmora, koji su u toku, verujem da će to biti još bolje – završio je Barak Bahar.

Crveno beli u sledećem, petom kolu Mozzartbet Superlige Srbije, ne odlaze iz Beograda jer gostuju, na popularnom “Krovu” ekipi Voždovca. Taj meč bi trebalo da se odigra u subotu 26.avgusta.