Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su u utakmici prvog kola Lige šampiona od portugalske Benfike rezultatom 2:1 (2:0).

Pred nešto više od 44.000 navijača, na stadionu “Rajko Mitić”, jedini strelac za Crvenu zvezdu bio je Milson u 86. minutu na asistenciu Endiajea, dok su za goste pogađali Akturkoglu u 9. i Kokču u 29. minutu.

Izabranici Vladana Milojevića, umesto da nošeni sjajnim navijanjem budu odlučni i hrabri, su prvih dvadeset minuta prvog poluvremena izgledali potpuno smušeno i na momente totalno dezorganizovano.

Iskoristili su to igrači portugalskog vicešampiona, koji se u ovom trenutku nalazi u rezultatskoj krizi u domaćem prvenstvu, na najbolji način i ekspresno poveli sa dva gola razlike.

Pratite nas na našoj Facebook Instagram stranici, kao i na Twitter TIKTOK nalogu