Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Novog Pazara rezultatom 4:1 u okviru četvrtog kola Mozzartbet Superlige Srbije…

Pred nešto više od 8000 navijača na stadionu “Rajko Mitić”, strelci za Crvenu zvezdu bili su Seol u 9, Duarte u 60, Elšnik u 80 i Puma Rodrigez u 86. minutu utakmice. Jedini strelac za goste bio je Opara u 51.minutu. Asistencije kod crveno belih upisali su Stojić, Duarte, Puma i Olajinka, a utiske posle osvojena nova tri boda izneo je šef stručnog štaba – Vladan Milojević:

Ponovo smo imali dva različita poluvremena. Vršili smo neke korekcije i izmene, ali je drugo poluvreme prikazalo model igre kom težimo. Radimo neke stvari u hodu i treba nam vreme, a nemamo ga. Moramo da analiziramo i podižemo nivo igre“.

Novi igrači se još privikavaju, ali fantastično treniraju…

Drago mi je zbog debitantskih golova Seola i Pume, kao i zbog serije u kojoj je u Duarte. Dobri su igrači, ali smo dobili još jednog, a to je Olanjinka. Videli ste kako je svojim kvalitetom okrenuo igru u našu korist. Mnogo nam je značio prošle godine. Novi igrači se još uvek privikavaju na Marakanu, prvenstvo, ali moram da ih pohvalim da fantastično treniraju.

Sledi gostovanje ekipi Čukaričkog…

Nemamo puno vremena, a na Banovom Brdu je uvek teško igrati. Imali smo ranijih godina problema protiv njih, tako da moramo da se spremimo i psihički i fizički za tu utakmicu” – završio je Vladan Milojević.