Nakon prolaska u finale kupa Srbije pobedom nad ekipom TSC-a od 3:0 u Bačkoj Topoli, medijima se obratio trener Crvene zvezde Miloš Milojević i izneo utiske sa tek završene utakmice:

Nismo ušli u utakmicu kao što smo planirali, pričali i trenirali, jednostavno smo premalo radili one stvari koje smo trebali.

Svakako ćemo napraviti analizu i videti zašto je to tako, ali kad se sve sabere i oduzme, zasluženo smo pobedili. Ipak, sam početak utakmice bio je bez energije i organizacije sa individualnim pokušajima koji ne prolaze protiv ekipe kao što je TSC.”

Meč je posle išao u našu korist, poveli smo 0:1, a onda su oni ostali sa igračem manje u nastavku i uz bolje rešavanje viškova koje smo imali u napadu, mogli smo i ubedljivije da slavimo. Čestitam igračima i navijačima na pobedi i nadam se da će publika biti mnogobrojna i u finalu, te da ćemo biti pravi od prvog do poslednjeg minuta.”

Milan Borjan je odbranom penala prelomio meč

Bio je junak u Kruševcu, evo i danas i nemam ništa protiv da to ponovi u finalu, samo da pobedimo. Svakako je njegova odbrana promenila tok meča, jer bi se posle 1:0 veoma teško vratili u utakmicu, tako da mu čestitam” – zvršio je Miloš Milojević

Miloš Milojević | TSC vs Crvena zvezda 0:3 | crvenazvezdabeograd.com

Fudbaleri Crvene zvezde tako su dobili priliku da u finalu brane trofej osvojen predhodne dve sezone i na pragu su da ostvare nešto što nikome do sada nije pošlo za rukom, a to je treća dupla kruna u nizu.

Ko će biti protivnik u finalu znaćemo nakon ponovnog odigravanja drugog polufinala između Vojvodine i Čukaričkog.

Pratite nas na našoj Facebook  i Instagram stranici, kao i na Twitter nalogu.