Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Novog Pazara rezultatom 4:1 u okviru četvrtog kola Mozzartbet Superlige Srbije…

Pred nešto više od 8000 navijača na stadionu “Rajko Mitić”, strelci za Crvenu zvezdu bili su Seol u 9, Duarte u 60, Elšnik u 80 i Puma Rodrigez u 86. minutu utakmice. Jedini strelac za goste bio je Opara u 51.minutu. Asistencije kod crveno belih upisali su Stojić, Duarte, Puma i Olajinka. Treba istaći činjenicu da je Seol već sedmo pojačanje Zvezde koje se upisalo u listu strelaca od početka sezone.

Ponovo je Vladan Milojević izmešao startnu postavu, tako da smo, kao i u predhodnim utakmicama, prisustvovali pomalo haotičnom prvom delu igre koje je završeno rezultatom 1:0, posle preciznog šuta sa poludistance Seola.

Seol Young Woo | 1:0

Već na poluvremenu je Milojević izvršio trostruku izmenu, pa su se na terenu našli Mimović, Điga i Puma što je umnogome izmenilo krvnu sliku ekipe, a nešto kasnije na terenu se našao i Olajinka.

Ipak, gosti su prvi postigli pogodak u drugom delu igre. Rezultatski egal nije dugo trajao. Mrežu Novog Pazara trese Duarte.

Bruno Duarte | 2:1

Gostima nije bilo pomoći kada je Timi Maks Elšnik u 80. minutu poslao projektil sa 25 metara posle dodavanja Duartea.

Timi Maks Elšnik | 3:1

Konačan rezultat je postavio Puma Rodrigez u 86. minutu posle centaršuta Olajinke.

Puma Rodrigez | 4:1

Crvena zvezda je tako upisala nova tri boda, a naredni superligaški duel crveno beli igraju već u četvrtak, termin meča je pomeren zbog obaveza u Ligi šampiona, kada gostuju na Banovom Brdu ekipi Čukaričkog.