Nakon osvojenog Kupa “Radivoj Korać” na turniru u niškom “Čairu”, košarkaši Crvene zvezde Meridianbet okreću se redovnim obavezama.

Već u petak (24. februar od 19 časova) u okviru 25. kola Evrolige u beogradskom Pioniru crveno beli dočekuju ekipu berlinske Albe. U prvom meču u Berlinu crveno beli su bili bolji i nakon produžetka slavili rezultatom 88:84.

Obzirom na to da je tim sa Malog Kalemegdana u predhodnom kolu savladao ekipu Makabija u Tel Avivu, ponovo su se otvorile kalkulacije da se može zauzeti jedno od TOP 8 pozicija u okviru ovog takmičenja. Sada svaka utakmica postaje malo finale, svaki trijumf je itekako važan, a za to je neophodan pun i glasan “Pionir”.

Kao što smo rekli, utakmica 25.kola Evrolige Crvena zvezda Meridianbet – ALBA Berlin igra će se narednog petka sa početkom u 19 časova, a tim povodom KK Crvena zvezda danas je počela prodaju pojedinačnih karata za ovaj izuzetno važan meč.

Karte po standardnim cenama počele su da se prodajau danas od 12 časova. Ulaznice možete kupiti na svim prodajnim mestima Tickets-a, kao i puten onlajn kupovine na web adresi: https://tickets.rs/tour/kk_crvena_zvezda_meridianbet_268