Fudbaleri Crvene zvezde i Vojvodine podelili su bodove u utakmici 32. kola Mozzartbet Superlige Srbije…

Pred dupke punim tribinama stadiona “Karađorđe”, u Novom Sadu, mreže su mirovale tokom čitavog meča zahvaljujući, pre svega, Omriju Glazeru golmanu Crvene zvezde i njegovom kolegi sa druge strane Lazaru Careviću.

Trener Vladan Milojević na teren je poslao dosta “šaren” sastav, a oba tima delovala su poprilično indisponirano obzirom da su i Zvezda i Vojvodina odigrali zahtevne utakmice polufinala Kupa Srbije u prošlu sredu.

U prvom poluvremenu meča na „Karađorđu“ je bilo nekoliko polušansi na obe strane, a najbolju je imao fudbaler Vojvodine Zadi Sari kada je u 34. minutu pogodio stativu Zvezdinog gola.

crvenazvezdabeograd.com

I u drugom poluvremenu gledali smo, gotovo pa preslikano prvo poluvreme, sa ipak nešto više prilika iz kojih je mogao da bude postignut pogodak. Ipak, golmani Zvezde i Vojvodine potrudili su se da do golova ne dođe i meč je završen nepopularnim rezultatom 0:0.